whatsapp
  • Profesyonel % 100 Etkili Teras Su İzolasyonu & Renovasyon Sistemleri
  • 0 (532) 456-4507
Sık Sorulan Sorular
Kendi Terasımızın İzolasyonunu Kendimiz Yapabilirmiyiz ?
Malzeme Satışınız Bulunuyor mu ?

Malzeme satışımız bulunmamaktadır.

Üzerinde Gezebilirmiyiz ?

Evet. Teras su izolasyon uygulamalarımız hafif insan trafiğine uygun meteryallerden meydana gelmektedir. Üzerine masa sandalye konulabilir.

Hangi Renkler Uygulanmaktadır ?

Tüm ana ve ara ton renkler uygulanabilmektedir. Ral kodları Tıklayınız

Fayans Veya Şap Uygulamaları Yapıyormusunuz ?

Sektörde olduğumuzdan dolayı bu iş yapım tekniklerine hakim yapımız olsada herkes kendi işini yapmalı. Kendi uygulamalarımızın sağlığı açısından, terasınızda bir kısım kayıplar kırıklar varsa onarım tamirat dışında yeniden fayans, şap, boya v.b. hizmetlerimiz bulunmamaktadır.

Bu yıl geçti sonra yaptırabilirmiyim ?

Binalarımıza nüfuz eden su, yapımızın taşıyıcı kısımlarında yer alan demirlerin paslanmasına ve taşıma kapasitesinin düşmesine yol açar. Su, betonun çürümesine ve çatlamasına neden olur. Su yalıtımı uygulaması, binanın güvenliğini sağlamasının yanı sıra bakteri ve küf oluşmasını, suyun çatılarımızdan veya tavanlarımızdan damlamasını önleyerek sağlıklı ve konforlu ortamlar sağlar. En çok canımız sağlığımız ve sevdiklerimiz için ertelenmemelidir.

Hangi Havalarda Uygulanabilir ?

Yağmursuz tüm mevsim şartlarında uygulanabilmektedir. 

Ara katmanda kullanılan ürün nedir ?

Ürünlerimiz sprey veya sürme grubu izolasyonlardan uzak özel bir yapım tekniğine sahiptir. Ara katmanda bulunan camelyaf keçe taşıyıcısı poliester ile desteklenerek sertleştirilmekte buda yapı hareketleri ve karşıladığı yükler karşısında mekanik dirençlerini arttırmak amacıyla kullanılmaktadır. Teras bir nevi yekpare katmanla havuza alınıyor diyebiliriz.

Uygulamalarınızın Avantajları Nedir ?

Yüksek özgül mukavemet - Mükemmel elastikiyet - Hafiflik - Yüksek korozyon dayanımı - Mükemmel dielektrik - Üstün boyutsal stabilite - tasarım esnekliği - Yüksek kimyasal dayanım ( ön planlama Sülfürük asit ) - Kendinden renklendirilme olanağı - Alev geciktirici özellikler - Yüksek amortisman süreleri ( Teorik olarak sonsuz ömür )

Hangi Yüzeylere Yapılabilir ?

Betonarme, seramik grubu & metallere mükemmel tutuculuğu bulunmaktadır. Ahşap ve plastik yüzeyler için belirli tamlama değerlendirmesinden sonra elverişli hale getirilmektedir.

Seramik Veya Fayanslar Neden izolasyon Sağlamıyor ?

Seramik, mozaik grubu ürünler kaplama malzemeleridir ve hiç biri tek başına su yalıtımı sağlayabilecek kapasiteye sahip değildir. Bazı uygulamalarda derz aralarından aldığını düşünenler olsada doğru yaklaşımda bulunan bu bakış açısı çoğunlukla yanıltmaktadır. Gittiğimiz teraslarda karşımıza çıkan derz üstüne derz atımlar istenmeyen görüntüleride beraberinde getirmiş oluyor. Önemli bilgilerden olan yanlış fırınlanan veya fiyatından dolayı tercih sebebi kaplama malzemeleri su çekebilmektedir. İlk uygulama ile 1. sınıf izolasyon 1. sınıf kaplama malzemesi en önemlisi işinin ehli uygulayıcı sonrası telafisi sorunlu ve maddi kayıpların önüne geçecektir.

Atmosfer Koşullarına Dayanımı Nedir ?

Ürünlerimiz yüksek soğuk ve sıcak hava akımlarından etkilenmemektedir. Form değişmine uğramamaktadır. Korozyon ve kürlenmeye karşı uzun yıllar özelliğini korumaktadır. Endüstiride korozyon ve asit dayanımı istenilen zemin ve tank, kaplamalarında kullanımakta buradan hareketle dayanımını gözlemleyebiliriz.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor ?

Çatı Terasınız genel durumuna göre değişken bir fiyat politikası işliyor. Bunun için keşif yeriniz uzak ise whatsap veya mail yolu ile görsel göndererek öncesi bütçe planı çıkarabilmekteyiz.

Hangi İllere Hizmet Veriyorsunuz ?

Ülkemizin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Teras çatınız 20 M2 ve üzerindeyse ( Benim alanım küçük acaba ilgilenirlermi düşünceniz olmadan ) bizi çekinmeden arayabilir mobil ekibimizin size ulaşarak gereksinimlerinizi tamamlamasını talep edebilirsiniz. Uygulama sonrası memnuniyetlerinizi çevrenizle paylaşabilir ve küçük bir dokunuş sağladığımız teras çatınızın bize ekstra geri dönüş meyvelerini toplayabiliriz düşüncemiz, çalışmalarımızın sürekliliği için önemli unsurlarımız arasındadır.

Hangi Alanlarda Faaliyet Gösteriyorsunuz ?

#YAPI VE İNŞAAT#   Beton Çatı ve Teras yüzeylerin Su İzolasyon  Fayans Çatı Ve Terasların Su İzolasyon  Galvaniz Ve Metal Yüzeylerin aşınma karşı kaplama Ahşap çatı ve yüzeylerin kaplama izolasyon işlemleri Betonarme su depo izolasyon metal su tankı kaplama Çatı su oluğu çatı gizli dere izolasyon ve yalıtım Galvaniz çatıların paslanmaya karşı  iyileştirmeleri Balık çiftlik havuz ve balık tankları izolasyon Islak zemin'lerin izolasyon ve kaplamaları Yüzme havuzu ve süs havuzları kaplamaları Toprak altı su izolasyon uygulamaları Camii kubbe ve minarelerin yalıtım Su tünel izolasyon ve kaplama çalışmaları #ENDÜSTRİ VE SANAYİİ# Biyalojik Ve Nötralizasyon havuz kaplamaları Kimyasal arıtma tesis havuz ve tank'ları Pis su kanal ve menhol içleri Endüstriyel atık su evsel atık boruları Enerji tesis hidroklorik, sülfürik, siyanür Eloksal betonarme havuz kaplamaları Kimyasal Proses Entegre Tesisleri  Kostikleme Ünite kostik Tankları İç İzolasyon Kimyasallar İşleyiş boru hatları iyileştirme Deniz suyu işleyişlerindeki Borulama hatları Petro Kimya Rafine İhtiyaca Uygun Kaplamaları Petrol dinlendirme havuz, petrol tankı Petrol rafineri Boru hatlarının (Tahribatlı Asitleme Hatları , kuyu kanal ve dere kaplama Arsenik, Demir Mangan Beton  havuz izolasyon Tuz üniteleri, tuz havuzları, tuz tank kaplama Termik Santral, havalandırma baca izolasyon Kimyasal kullanım tank, silo, bunker izolasyon Kum yağ tutucuları Havuz içlerinin izolasyonu Alüminyum Sülfat tank ve havuz kaplamaları Cromik, Sülfürik, Nitrik asit dayanımlı Kaplama Asit işlem zemin kaplamaları  Çeşitli kullanımda çelik boru yüzeyleri Asit Silo Ve Tankları İç Yüzey Asit Yalıtım Gübre tank ve bunkerleri  iç ünite kaplama Geri dönüşüm,atık bertaraf Tesis havuzları

Bölgesel İzolasyonla Sorun Çözülür mü ?

Çatı terasın bir noktasından sızıntı nemlenme ve küf tespit eden çoğu müşterimizin talebi olan sadece akan o kısmı yapalım su sızıntısının önüne geçebilirmiyiz ? İzolasyon sağlarmı düşüncesi yanlış bir bakış açısıdır. Betonarme yüzeylerde dahi kılcal çatlak tamiratları yapan öteki ustalar yaptım oldu düşüncesi taşıdığı müddetçe deneme yanılmaların önüne geçilmiyor ülkemizde. Fayans veya seramik detaylı teraslar ise nereden nasıl geldiğinin gözlemlenmesi zor zeminler arasında olduğundan tamamıyla parapet ve duvar dipleri kaplanarak havuza alınması gerekmektedir.

Uygulama Sonrası Garanti Veriyormusun ?

Çalışma bitimiyle resmi firma garanti belgesi vermekteyiz.

Yüzeyine Tekrar Uygulama Yapılabilir mi ?

Yüzeye tekrar fayans veya seramik yaptırmak tercihiniz olabilir.