whatsapp
  • Profesyonel % 100 Etkili Teras Su İzolasyonu & Renovasyon Sistemleri
  • 0 (532) 456-4507
Çeşitli Teras Çalışmaları

Teras ve çatı uygulamalarında su izolasyon çalışmalarının kusursuz ve üzerinde gezinilebilir olması gerekmektedir. Teras'larda doğru izolasyon malzemesi kullanılmaz ve ucuz işçilikler tercih edilirse teraslarda su sızıntısı kaçınılmaz olur ve bu sayfaya ulaştı iseniz farkında olmalısınız. Teras izolasyon uygulamalarımızda maksimum seviye çalışmalar sunuyoruz. Teras'larda kırma dökme işlemleri yapmadan ( Mevcutta kayıplar var ise onararak ) zemin farketmeksizin yatayda ve düşeyde tüm alanlarda yekpare uygulama sunmaktayız.

Teras izolasyonu doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde alt dairelerde su sızıntısı kaçılmaz bir gerçektir.Su terasların derz aralarının zamanla aşınmasından aşağı katlara çok kolay bir şekilde sızabilen bir yapıya sahiptir.Teraslardan kaçan su zamanla fayansı yerinden oynatarak kaldırabileceği gibi aynı zamanda alt dairenin tavanında kararma , su damlaması ve yüksek miktarda nem olması aslında pekte şaşırılacak bir durum değildir.Teras izolasyonu uygulamalarında çalışmalarımızın tercih edilmesinin bir çok nedeni vardır. Sıradan teras yalıtım ürünlerine oranla uygulamalarımız yatay ve düşey bütün alanları tek parça olarak bağlayan mekanik dayanımı ve kimyasal dayanımı olan bir teras su izolasyonu uygulamasıdır.

Üzerinde Gezilebilir Meteryal

Ülkemizde yaşam alanı olarak kullanım amacına göre tasarlanan teras tipleri genellikle beton şap veya fayans ve benzeri kaplama ürünleri tercih edilmektedir. Fakat ülkemizde bilinen fakat önemsenmeyen bir gerçek olan şudur ki fayans su yalıtımı yapmaz. İşini hakkıyla yapan fayans ustaları müşterilerini bu hususta mutlaka uyarmaktadır. Teras fayans üzeri su yalıtımı için uygulamalarımızın kullanılmasının en büyük nedeni teras alanlarının sürekli maruz kaldığı sıcak – soğuk dengesi uygulamaya zarar vermediği gibi olası bir deprem ve zelzele durumunda yırtılma kopma yapmaz.

Ayrıca fayans kaplı teraslarda su yalıtımı uygulamasın bir avantajı ise uygulama yapıldıktan sonra derz araları gözükmeyecektir.Bundan dolayı fayans kaplı teraslarda küf ve sararmış çirkin derz arası görüntüsü olmayacak teras alanları son derece modern bir görünüme sahip olacaktır. Çalışmalarımızın her bir karesini şeffaf bir şekilde sizlere sunduğumuz galerilerimiz teras izolasyonu uygulamaları uzun ömürlü olmakla beraber teraslarında her sene farklı ürünler deneyip sonuç alamayan kişiler için yapılabilecek en iyi teras su izolasyon uygulamasıdır.

Sorun = Çözüm

Firma'mız teras çatı çalışmalarınız daima arşivlemektedir. Neler yapabileceğimize tanık olmak için her uygulama başlığında öncesi - çalışma şekli - sonuç görselleri ile teraslarımızı inceleyebilirsiniz. Standart sprey, sürme, ve likid uygulamalardan uzak teras su izolasyon sistemlerimizi her yıl farklı su yalıtım uygulamaları yaptıran fakat bir türlü kesin çözüm alamayan kişi veya kurumlar için mükemmel tercih olacaktır. Mekanik işlemlerden uzak emek ve büyük bir titizlikle çalışma bölgesine tatbik edilen teras su yalıtımlarımızın üzerine fayans veya şap koruması yapılmadan doğruca kullanıma uygundur.

. .